Sapientia Erdélyi Magyar Tudományegyetem, Filmművészet, fotóművészet, média szak
Magyar | Română | English
Hírek

Hírek / Hírek / |

Diákjaink fotói az országos sajtófotókiállításon
2017.05.25. 22:59

Négy diákunk munkáit is beválogatták a FOCUS című kiállítás anyagába.

A BBTE Politika-, Közigazgatás- és Kommunikációtudományi Kar  szervezésében a kiállítást holnap, május 26-án, pénteken 11 órakor nyitják meg a Kar General Traian Moşoiu / Zápolya utca 71. szám alatti épületének első emeletén. A kiállított képek között diákjaink, Bortos Iulia, Bölöni Péter, Buzási Gyopár ls Kovács Dávid munkáját is megtekinthetik az érdeklődök.

 

Sapientia - Erdélyi Magyar Tudományegyetem Sapientia - EMTE, Természettudományi és művészeti kar, Kolozsvár
Filmtett - Erdélyi Filmes Portál
Weblap.ro – Professzionális weblapkészítés