Universitatea Sapientia, Secţia Cinematografie, fotografie, media
Magyar | Română | English

Filme

102 rezultate
Csurka László: Salut LaciCsurka László: Salut Laci
10 min, film documentar, 2018
Frunza Roland: DuminicăFrunza Roland: Duminică
19 min, scurtmetraj, 2018
Incze Kata: SmalltalkIncze Kata: Smalltalk
12 min, scurtmetraj, 2018
Kovács Nóra: NovaKovács Nóra: Nova
14 min, scurtmetraj, 2018
Tasnádi Levente: SomnambulTasnádi Levente: Somnambul
27 min, scurtmetraj, 2018
Bán József: Nunta anuluiBán József: Nunta anului
62 min, film documentar, 2017
Búzási Gyopár: Babuka în iarbăBúzási Gyopár: Babuka în iarbă
11 min, film de animație, film documentar, 2017
Dózsa Endre: PankaDózsa Endre: Panka
5 min, scurtmetraj, 2017
Hegyi Andor: I love CLUJHegyi Andor: I love CLUJ
16 min, scurtmetraj, 2017
Nagy Anita: Fără zahărNagy Anita: Fără zahăr
14 min, scurtmetraj, 2017
Fazekas Gyöngyi: FenomenFazekas Gyöngyi: Fenomen
11 min, scurtmetraj, 2016
Fodor Ágnes: Track 212 AFodor Ágnes: Track 212 A
12 min, scurtmetraj, 2015
Halmen József: ClientHalmen József: Client
25 min, scurtmetraj, 2015
Major Lajos: Cele două piniMajor Lajos: Cele două pini
12 min, film documentar, 2015
Nagy Kristóf: În scufundareNagy Kristóf: În scufundare
10 min, film documentar, 2015
Suba Martina: Scris de dansSuba Martina: Scris de dans
17 min, film documentar, 2015
Antal Szabolcs: Zi liberăAntal Szabolcs: Zi liberă
13 min, scurtmetraj, 2014
Besenyei Katalin: ProprietateBesenyei Katalin: Proprietate
17 min, scurtmetraj, 2014
Demes Hanna: A treia ziDemes Hanna: A treia zi
15 min, scurtmetraj, 2014
Gábor Lóránd: ZoltánGábor Lóránd: Zoltán
12 min, scurtmetraj, 2014
Gál Apolka: Ridică-te și umblă!Gál Apolka: Ridică-te și umblă!
17 min, scurtmetraj, 2014
György Tamás: Albastru receGyörgy Tamás: Albastru rece
5 min, scurtmetraj, 2014
László Barna: Sub gheaţăLászló Barna: Sub gheaţă
26 min, scurtmetraj, 2014
Lőrincz Lóránd: BoricaLőrincz Lóránd: Borica
15 min, film documentar 2014
Molnár Ferenc: HamburgerMolnár Ferenc: Hamburger
8 min, scurtmetraj, 2014
Székely Előd: SpânzurătoareSzékely Előd: Spânzurătoare
9 min, scurtmetraj, 2014
Vajda Ákos: UmbreVajda Ákos: Umbre
10 min, scurtmetraj, 2014
Veiszenbacher Tibor: MesajVeiszenbacher Tibor: Mesaj
12 min, scurtmetraj, 2014
Ballók Zoltán: GyöngykalárisBallók Zoltán: Gyöngykaláris
13 min, film documentar de dans, 2013
Böjthe Alex: Omul și pasăreaBöjthe Alex: Omul și pasărea
8 min, scurtmetraj, 2013
Fodor Ágnes: VedereFodor Ágnes: Vedere
2 min, animaţie, 2013
Moldovai Katalin: După sezonMoldovai Katalin: După sezon
15 min, scurtmetraj, 2013
Zelkó Noémi: DominoZelkó Noémi: Domino
10 min, scurtmetraj, 2013
Bálint Ibolya: MiracolulBálint Ibolya: Miracolul
16 min, scurtmetraj, 2012
Bán Attila: SzuflaBán Attila: Szufla
7 min, scurtmetraj, 2012
Búzás Anna: Sign outBúzás Anna: Sign out
7.5 min, scurtmetraj, 2012
Gyöngyössy Szende: Cântec urbanGyöngyössy Szende: Cântec urban
8 min, scurtmetraj, 2012
Kádár István: ZâmbetKádár István: Zâmbet
6 min, scurtmetraj, 2012
Köllő Ildikó: The blemishKöllő Ildikó: The blemish
15 min, film documentar, 2012
Kővári Szabolcs: Familia KirályKővári Szabolcs: Familia Király
12 min, scurtmetraj, 2012
Kurta Kinga: BypassKurta Kinga: Bypass
15 min, scurtmetraj, 2012
Láng Orsolya: PietreLáng Orsolya: Pietre
9 min, scurtmetraj, 2012
László Barna: PăturaLászló Barna: Pătura
4 min, film documentar, 2012
Muntean Adél: OglindireMuntean Adél: Oglindire
8 min, scurtmetraj, 2012
Nagy Zoltán: Inner LoveNagy Zoltán: Inner Love
15 min, scurtmetraj, 2012
Pál Botond: UșaPál Botond: Ușa
10 min, scurtmetraj, 2012
Szalay Katalin: Fiecare zi este o ziSzalay Katalin: Fiecare zi este o zi
47 min, film documentar, 2012
Szigeti László: The emigrantSzigeti László: The emigrant
15 min, scurtmetraj, 2012
Bakó Kincső: AccidentalBakó Kincső: Accidental
14 min, scurtmetraj, 2011
Ferencz Anikó: PasseFerencz Anikó: Passe
5 min, scurtmetraj, 2011
Ferencz Orsolya: Ploaie, vijelieFerencz Orsolya: Ploaie, vijelie
13 min, scurtmetraj, 2011
Hermann Endre: DonoriHermann Endre: Donori
15 min, scurtmetraj, 2011
Péter Attila: TrezirePéter Attila: Trezire
8 min, scurtmetraj, 2011
Tőtszegi Szilárd: GrainyTőtszegi Szilárd: Grainy
5 min, scurtmetraj, 2011
Csont Zsombor: DetectiviCsont Zsombor: Detectivi
18 min, scurtmetraj, 2010
Dunai László: Sub apăDunai László: Sub apă
15 min, scurtmetraj, 2010
Kiss Boglátka: FirKiss Boglátka: Fir
9,5 min, scurtmetraj, 2010
Kovacsics Judit: PradăKovacsics Judit: Pradă
8 min, scurtmetraj, 2010
László József: AutogolLászló József: Autogol
7 min, scurtmetraj, 2010
László József: AutostopLászló József: Autostop
10 min, scurtmetraj, 2010
Makkay Beáta: CuloriMakkay Beáta: Culori
7,5 min, scurtmetraj, 2010
Péter Anna: OdăPéter Anna: Odă
14 min, scurtmetraj, 2010
Pünkösti Laura: JucăriaPünkösti Laura: Jucăria
12 min, scurtmetraj, 2010
Szabó Katalin: MutareSzabó Katalin: Mutare
8 min, scurtmetraj, 2010
Urmánczy Jenő: LinișteUrmánczy Jenő: Liniște
20 min, scurtmetraj, 2010
Visky Ábel: SplashVisky Ábel: Splash
5,5 min, scurtmetraj, 2010
Bertóti Attila: Firul lui AriadneBertóti Attila: Firul lui Ariadne
9 min, film de animație, 2009
Köventi Imola: Once uponKöventi Imola: Once upon
12 min, scurtmetraj, 2009
Kürti István: EnigmaKürti István: Enigma
4 min, scurtmetraj, 2009
Oláh Badi Levente: BlattOláh Badi Levente: Blatt
24 min, scurtmetraj, 2009
Tőtszegi Szilárd: AcasăTőtszegi Szilárd: Acasă
4 min, scurtmetraj, 2009
Tőtszegi Szilárd: CselleTőtszegi Szilárd: Cselle
10 min, scurtmetraj, 2009
Visky Sámuel: Sub malVisky Sámuel: Sub mal
18 min, scurtmetraj, 2009
Both Rita: FlirtBoth Rita: Flirt
4 min, scurtmetraj, 2008
Demeter Zsuzsanna: KócemberDemeter Zsuzsanna: Kócember
16 min, scurtmetraj, 2008
Felméri Cecília: KakukkFelméri Cecília: Kakukk
17 min, scurtmetraj, 2008
Jakab-Benke Nándor: MeatcakeJakab-Benke Nándor: Meatcake
10 min, scurtmetraj, 2008
Jánosi Andrea: MiercuriJánosi Andrea: Miercuri
11 min, scurtmetraj, 2008
Kató Zsolt: La Petit MortKató Zsolt: La Petit Mort
29 min, scurtmetraj, 2008
Zágoni Bálint: HollandóraZágoni Bálint: Hollandóra
12 min, scurtmetraj, 2008
Tóth Orsolya: InventarTóth Orsolya: Inventar
5 min, scurtmetraj, 2007
Zágoni Bálint: Cafe AmorZágoni Bálint: Cafe Amor
9 min, scurtmetraj, 2007
Barabás Eszter: Tăblien în loc de casăBarabás Eszter: Tăblien în loc de casă
28 min, film documentar, 2016
Dragu Erika: HeadhuntersDragu Erika: Headhunters
15 min, scurtmetraj, 2016
Fodor Ágnes: Purgatory my loveFodor Ágnes: Purgatory my love
16 min, scurtmetraj, 2016
Hegedüs Norbert: ABCHegedüs Norbert: ABC
25 min, film documentar, 2016
Holhos Fanni: Curge lapteleHolhos Fanni: Curge laptele
7 min, scurtmetraj, 2017
Radu Nobert: A fine day to exitRadu Nobert: A fine day to exit
12 min, scurtmetraj, 2016

Fișier:Facebook icon.svg - Wikipedia File:YouTube social white circle (2017).svg - Wikimedia Commons File:Instagram logo 2016.svg - Wikipedia


Sapientia - Erdélyi Magyar Tudományegyetem Sapientia - EMTE, Természettudományi és művészeti kar, Kolozsvár
Filmtett - Erdélyi Filmes Portál
Weblap.ro – Professzionális weblapkészítés